Consulting Company Novasoft, a.s.

Pomáháme těm, kteří to potřebují

Dne 3. 11. 2014 jsme předali licenci SW NovaVoice studentce Soukromé vyšší odborné školy filmové v Písku, která v důsledku vrozené genetické vadě může pohybovat pouze hlavou. Díky licenci SW NovaVoice, kterou jsme nyní zapůjčili do konce akademického roku, může tato studentka jednodušeji zvládat své školní povinnosti a snaději komunikovat se svými přáteli na internetu.

Pokud máte ve svém okolí někoho, komu bychom mohli také pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

 

XXXIX. Český radiologický kongres

Ve dnech 8. - 10. 10. 2014 jsme se účastnili 39. Českého radiologického kongresu pořádaného Českou radiologickou společností České lékařské společnosti J. E. Purkyně. V rámci kongresu jsme měli vytvořeno zázemí, ve kterém jsme prezentovali novinky v oblasti rozpoznávání řeči v SW NovaVoice. Dalším klíčovým okamžikem bylo živé vystoupení s ukázkou diktátu přímo v hlavním programu konference. Více informací o kongresu neleznte zde.

        

 

Karlovarské právnické dny

Ve dnech 12.-14.6.2014 se naši zástupci zúčastnili již XXII. konference s názvem Karlovarské právnické dny v hotelu Thermal. Zde jsme měli možnost prezentovat nejen firmu Novasoft, ale hlavně náš produkt Novavoice pro převod mluveného slova do textu. Všem pořadatelům děkujeme za pozvání a doufáme v naší další spolupráci. Více informací zde

Ve prospěch postižených

Consulting Company Novasoft byla jedním z partnerů Benefiční módní přehlídky, která se konala 24.5.2014 na náměstí v Dolních Břežanech. Přehlídku pořádala obecně prospešná spolecnost Maturus, jejímž zakladatelem je Nadace Jedlickova ústavu. Více zde nebo i zde

Nová verze NovaVoice

Od října loňského roku, kdy proběhla aktualizace softwaru NovaVoice na novou verzi 6.1.2, jsme nespali a připravili jsme pro vás aktualizaci výrazně novou.

Nyní uvádíme na trh verzi 7.0.2, která se od předchozích liší navenek novou grafikou, a to nejen jí. Uživatelsky příjemné prostředí je dávno samozřejmostí. V čem tedy zásadní inovace spočívá? Především v tom, co není na povrchu vidět, ale pro aplikaci NovaVoice je zásadní - samotný režim rozpoznávání. Ten byl značně přepracován a doplněn.

Využíváme totiž nejnovější výsledky výzkumného projektu MegaWord.cz. Co se technických parametrů týká, MegaWord byl vyvinut jako nesmírně silný nástroj, který dokáže pracovat s vylepšeným multi-parametrovým akustickým modelem, má přepracovanou architekturu client-server a počítá mimo jiné s paralelními jazykovými slovníky.

MegaWord jako jádro aplikace NovaVoice dokáže pracovat v reálném čase se slovníkem, který může významně převyšovat milion slov. Především se tím výrazně zvýšila rozpoznávací schopnost aplikace NovaVoice. Pro novou generaci aplikace (nyní již sedmou) jsme připravili i novou sadu jazykových kompletů. Nová řada je vzájemně kompatibilní s generací šestou a opačně. Nové komplety mají také přepracovaná rozpoznávací jádra.

Pro ty, kteří již měli možnost s novou verzí pracovat, je příjemným překvapením jak rychlost rozpoznávání, tak jeho přesnost. Doufáme, že Vás potěší jak vyšší výkon NovaVoice, tak i mnoho dalších drobných vylepšení.

Protože velmi pozorně nasloucháme všem připomínkám našich uživatelů, pracujeme souběžně na mnoha dalších inovacích, které dělají z této aplikace to, čím se již teď lišíme:
NovaVoice je profesionální software pro rozpoznávání řeči.
 

Tiskové prohlášení k reportáži České televize

Rádi bychom reagovali na reportáž České televize odvysílanou 2.2.2014 v hlavní zpravodajské relaci Události.

Text prohlášení najdete zde, reportáž pak na následujícím odkazu.

Považujeme za nutné ujistit všechny naše zákazníky a partnery, že s nekvalitním SW na přepis hlasu do textu používaným na Ministerstvu spravedlnosti nemáme nic společného.

 

Připojte se k nám na Facebooku

Klikněte na a připojtese již teď!

Podělte se o NovaVoice s přáteli, napište nám o svých zkušenostech, pište o tom, co Vám v NovaVoice chybí.