Consulting Company Novasoft, a.s.

10. JUBILEJNÍ ROČNÍK PRÁVNÍK ROKU 2014

Naše společnost se jako jeden z hlavních partnerů zúčastnila akce Právník roku 2014. Akce se uskutečnila 30. 1. 2015 v pražském Kongresovém centru. Galavečera, který je již tradičně pořádaný pod taktovkou České advokátní komory a společnosti EPRAVO.CZ, se zúčastnilo přes dva a půl tisíce hostů. Skleněnou plastiku sv. Yva a titul Právník roku převzalo deset osobností v sedmi řádných a třech mimořádných kategoriích.

  

 

PF 2015

Vážení obchodní přátelé,
děkujeme za spolupráci v roce 2014,
přejeme krásné Vánoce a do nového roku 2015
hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

Kongres Nové soukromé právo

Dne 25. 11. 2014 jsme se jako partner zapojili do konference Nové soukromé právo pořádané vydavatelstvím EPRAVO.CZ ve spolupráci s Českou advokátní komorou a pod záštitou ministryně spravedlnosti prof. JUDr. Helenou Válkovou, CSc. Ve foyer Clarion Congress Hotelu byl umístěn náš stánek, na kterém měli účastníci možnost vidět praktické fungování programu NovaVoice. Tímto jim děkujeme za jejich čas a projevený zájem.

 

Národní potravinová sbírka 2014

V sobotu 22. 11. 2014 proběhl druhý ročník Národní potravinové sbírky, do kterého se naše společnost zapojila nákupem základních potravin pro spoluobčany v tíživé životní situaci. Cílem projektu je rozvinout diskuzi a iniciovat řešení problematiky nedostatku potravin na jedné straně a jejich plýtvání na straně druhé. Do akce jsou zapojeni i přední prodejci potravin v České republice.

  

 

Pomáháme těm, kteří to potřebují

Dne 3. 11. 2014 jsme předali licenci SW NovaVoice studentce Soukromé vyšší odborné školy filmové v Písku, která v důsledku vrozené genetické vadě může pohybovat pouze hlavou. Díky licenci SW NovaVoice, kterou jsme nyní zapůjčili do konce akademického roku, může tato studentka jednodušeji zvládat své školní povinnosti a snaději komunikovat se svými přáteli na internetu.

Pokud máte ve svém okolí někoho, komu bychom mohli také pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

 

XXXIX. Český radiologický kongres

Ve dnech 8. - 10. 10. 2014 jsme se účastnili 39. Českého radiologického kongresu pořádaného Českou radiologickou společností České lékařské společnosti J. E. Purkyně. V rámci kongresu jsme měli vytvořeno zázemí, ve kterém jsme prezentovali novinky v oblasti rozpoznávání řeči v SW NovaVoice. Dalším klíčovým okamžikem bylo živé vystoupení s ukázkou diktátu přímo v hlavním programu konference. Více informací o kongresu naleznte zde.

       

 

Karlovarské právnické dny

Ve dnech 12.-14.6.2014 se naši zástupci zúčastnili již XXII. konference s názvem Karlovarské právnické dny v hotelu Thermal. Zde jsme měli možnost prezentovat nejen firmu Novasoft, ale hlavně náš produkt Novavoice pro převod mluveného slova do textu. Všem pořadatelům děkujeme za pozvání a doufáme v naší další spolupráci. Více informací zde

Ve prospěch osob s handicapem

Consulting Company Novasoft byla jedním z partnerů Benefiční módní přehlídky, která se konala 24.5.2014 na náměstí v Dolních Břežanech. Přehlídku pořádala obecně prospěšná společnost Maturus, jejímž zakladatelem je Nadace Jedličkova ústavu. Více zde nebo i zde

Nová verze NovaVoice

Od října loňského roku, kdy proběhla aktualizace softwaru NovaVoice na novou verzi 6.1.2, jsme nespali a připravili jsme pro vás aktualizaci výrazně novou.

Nyní uvádíme na trh verzi 7.0.2, která se od předchozích liší navenek novou grafikou, a to nejen jí. Uživatelsky příjemné prostředí je dávno samozřejmostí. V čem tedy zásadní inovace spočívá? Především v tom, co není na povrchu vidět, ale pro aplikaci NovaVoice je zásadní - samotný režim rozpoznávání. Ten byl značně přepracován a doplněn.

Využíváme totiž nejnovější výsledky výzkumného projektu MegaWord.cz. Co se technických parametrů týká, MegaWord byl vyvinut jako nesmírně silný nástroj, který dokáže pracovat s vylepšeným multi-parametrovým akustickým modelem, má přepracovanou architekturu client-server a počítá mimo jiné s paralelními jazykovými slovníky.

MegaWord jako jádro aplikace NovaVoice dokáže pracovat v reálném čase se slovníkem, který může významně převyšovat milion slov. Především se tím výrazně zvýšila rozpoznávací schopnost aplikace NovaVoice. Pro novou generaci aplikace (nyní již sedmou) jsme připravili i novou sadu jazykových kompletů. Nová řada je vzájemně kompatibilní s generací šestou a opačně. Nové komplety mají také přepracovaná rozpoznávací jádra.

Pro ty, kteří již měli možnost s novou verzí pracovat, je příjemným překvapením jak rychlost rozpoznávání, tak jeho přesnost. Doufáme, že Vás potěší jak vyšší výkon NovaVoice, tak i mnoho dalších drobných vylepšení.

Protože velmi pozorně nasloucháme všem připomínkám našich uživatelů, pracujeme souběžně na mnoha dalších inovacích, které dělají z této aplikace to, čím se již teď lišíme:
NovaVoice je profesionální software pro rozpoznávání řeči.
 

Tiskové prohlášení k reportáži České televize

Rádi bychom reagovali na reportáž České televize odvysílanou 2.2.2014 v hlavní zpravodajské relaci Události.

Text prohlášení najdete zde, reportáž pak na následujícím odkazu.

Považujeme za nutné ujistit všechny naše zákazníky a partnery, že s nekvalitním SW na přepis hlasu do textu používaným na Ministerstvu spravedlnosti nemáme nic společného.

 

Připojte se k nám na Facebooku

Klikněte na a připojtese již teď!

Podělte se o NovaVoice s přáteli, napište nám o svých zkušenostech, pište o tom, co Vám v NovaVoice chybí.